اختصاصی سازی رزومه و ترفندهای آن

قبل از این که در جلسه اولین مصاحبه کاری خود حاضر شوید، ممکن است تعداد زیادی درخواست کار ارسال کرده باشید. بنابراین هر کاری که به شما کمک کند تا بتوانید زودتر پا در جلسه مصاحبه بگذارید، ارزش وقت گذاشتن را دارد. اختصاصی سازی کردن رزومه برای هر شغل مورد درخواست، گام اول در مسیر متقاعد کردن کارفرما برای توجه به شما به عنوان یک گزینه مطلوب است.
ادامه مطلب

کلید واژه چیست و چطور از آن در رزومه استفاده کنیم

بیشتر مدیران استخدام حدود هفت ثانیه به هر رزومه نگاه می‌کنند. در حقیقت آن‌ها در حال اسکن کردن سریع رزومه هستند. حدس می‌زنید دنبال چه چیزی باشند؟ بله، کلید واژه‌های درست.
ادامه مطلب

هماهنگی با فرهنگ شرکت؛ در جای درستی استخدام شوید

پیدا کردن یک شرکت عالی، فراتر از پیدا کردن یک موقعیت شغلی هماهنگ با مهارت‌های شماست. کارفرمایان نیز اغلب با متقاضیانی رو به رو می‌شوند که صلاحیت‌های مشابهی دارند و از بین آن‌ها کسانی را انتخاب می‌کنند که بیش از همه با فرهنگ، باورها و عرف‌های سازمان هماهنگ هستند. هوشیار باشید که امتیازات و مزایای شغلی نمی‌توانند یک محیط کاری نامناسب و یا فرهنگ ناسازگار با شما را جبران کنند.  
ادامه مطلب

19 نام مختلف برای دورکاری در جهان کرونایی

برای شروع مسیر کاریابی‌تان در بازار دورکاری، فهرست زیر برای طبقه‌بندی انواع کارهایی که می‌توانند از راه دور انجام شوند به کارتان می‌آید.
ادامه مطلب

چگونه کار در منزل پیدا کنیم؟

حداقل 19بیان مختلف برای معرفی دورکاری وجود دارد. همه دورکاری‌ها یکسان نیستند. برخی از آن‌ها 100% در منزل انجام می‌شوند ولی بسیاری از آن‌ها هم ترکیبی هستند. کمتر از 3 درصد آگهی‌های شغلی دورکاری در دنیا واقعی و معتبر هستند.
ادامه مطلب

20 شغل محبوب برای کسب درآمد در خانه

در عین حال که مشاغل بسیاری با امکان دورکاری وجود دارند، برخی از آن‌ها و بعضی از صنایع بیشتر از دیگران قابلیت پذیرش دورکاری را دارند. برای کمک به کارجویان که بتوانند درک بهتری از بازار کار از خانه داشته باشند، در اینجا 20 عنوان شغلی که دورکاری برای آن‌ها رایج و متداول است را معرفی می‌کنیم.
ادامه مطلب

روش پیدا کردن فرصت های شغلی

اولین گام برای این که بتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشغول به کار شوید، پیدا کردن گزینه های بلقوه است که چه بسا به استخدام کردن شما علاقه داشته باشند. این ها افراد یا شرکت هایی هستند که الزاما آگهی استخدام هم منتشر نکرده اند. قرار نیست ما به انتظار این بنشینیم که یک آگهی استخدام مناسب ما منتشر شود. اجازه بدهید برویم سر اصل مطلب و گام های اساسی را با هم مرور کنیم.
ادامه مطلب

روش درخواست کار

قبل از هر چیز، برای ارسال یک درخواست کار، لطفا به دقت آگهی استخدام منتشر شده را مطالعه کنید. اطمینان حاصل کنید که صلاحیت های شما با آنچه مورد نیاز است تطابق نسبی دارد. هرگز برای شغلی که به طور واضح از توانایی های شما دور است درخواست نکنید. برای مثال اگر شغلی نیاز به دانستن زبان ایتالیایی دارد و شما این زبان را بلد نیستید، یعنی این شغل مناسب …
ادامه مطلب

آماده کردن ابزارهای شکار شغل

آیا فکر می کنید اگر یک روزمه مرتب داشته باشید، می توانید آن را برای درخواست همه موقعیت های شغلی که پیدا کرده اید ارسال کنید؟ اصلاً اینطور نیست! رزومه ابزاری است برای لیست کردن مهارت ها و صلاحیت های شما و می تواند به استخدام کنندگان بلقوه شما این پیام را منتقل کند که مهارت شما متناسب با نیاز آنهاست. در این صورت با توجه به این که نیاز استخدام کنندگان متفاوت است، چگونه ممکن است رزومه شما برای همه آن ها یکی باشد؟! بنابراین دست به کار شوید و رزومه خود را برای هر موقعیت شغلی اختصاصی سازی کنید. 
ادامه مطلب

چگونه کار پیدا کنم

فرآیندی که باید طی کنید ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد، اما با عزم جدی و یک برنامه درست به پیش بروید تا آن فرصت بی نظیری که باید را پیدا کنید. برای این که در این مسیر سردرگم نشوید، این بحث را بر اساس فهرست بندی که در اینجا ارائه می شود تا آخر دنبال کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید بهتر از دیگران عمل کنید. برای این که در این رقابت موفق شوید، لازم نیست نفر اول باشید، بلکه تنها کافی ست که در جایگاه یکی از خوب ها قرار بگیرید. البته که هر چه جایگاه بالاتری به دست آورید، مستقیما در میزان پولی که به طور ماهانه به حساب بانکی تان سرازیر می شود تاثیر ویژه ای خواهد داشت.
ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش