استخدام دستیاران جوان برای مدیران شهرداری تهران+لینک ثبت نام

شهردار تهران با اعلام برنامه جذب نیروهای جوان و با انگیزه به عنوان دستیار مدیران در شهرداری تهران، هدف از این اقدام را جانشین‌پروری و کشف استعدادهای جدید بیان کرد تا بتواند موتور محرکی برای خدمات شهرداری و سرمایه‌ای برای آینده مدیریت شهری باشند.
ادامه مطلب

شروع ثبت نام استخدام دولتی+دانلود دفترچه آزمون

کارت شرکت در آزمون در تاریخ 99/08/06بر روی سایت سازمان سنجش قابل دریافت خواهد بود و آزمون در روز جمعه 99/08/09 در تهران و بسته به تعداد شرکت کنندگان در برخی مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب

استخدام در شرکت صنایع تولیدی کروز

  اگر شرکت صنایع تولیدی کروز را نمی‌شناسید، همین کافی است که بدانید این شرکت بزرگترین قطعه ساز کشور و یکی از بهترین شرکت‌های مورد علاقه مهندسان در رشته‌های مختلف است.   اخیراً شرکت کروز با صدور اعلامیه‌ای خبر از جذب متخصصان علاقمند به فعالیت در صنعت خودرو به صورت آنلاین داده است. این شرکت برای دستیابی به یک جهش بزرگ در داخلی‌سازی قطعات خودرو تلاش می‌کند و پیوستن به این تلاش علاوه بر …
ادامه مطلب

استخدام 2000 نیروی جدید در دیجی کالا

دیجی‌کالا برای خدمت‌رسانی و پاسخ به افزایش تقاضای میلیون‌ها کاربر خود در سراسر کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا، در فاز اول به ۲‌هزار همکار جدید در بخش انبارداری، لجستیک و ارسال کالا نیاز دارد. در شرایط سخت فعلی که خرید اینترنتی برای همه‌ی ما تبدیل به یک نیاز ضروری و عامل مهمی برای کاهش تردد و کمک به قطع زنجیره شیوع کرونا شده، دیجی‌کالا تلاش کرده است با تمام …
ادامه مطلب

استخدام سال 99 در آموزش و پرورش

در آزمون استخدمی سال 99، جذب  ۲۷ هزار و ۳۰۰ نیروی جدید در نظر گرفته شده است و و  نزدیک به ۵ هزار سهمیه نیز از سال گذشته وجود داشته که در مجموع بیش از ۳۲ هزار نفر در مناطق مختلف کشور و رشته‌های مختلف پذیرش خواهند شد.
ادامه مطلب