استخدام دستیاران جوان برای مدیران شهرداری تهران+لینک ثبت نام

 

آزمون دستیاری شهرداری تهران

 

شهردار تهران با اعلام برنامه جذب نیروهای جوان و با انگیزه به عنوان دستیار مدیران در شهرداری تهران از طریق برگزاری فراخوان عمومی و آزمون، هدف از این اقدام را جانشین‌پروری و کشف استعدادهای جدید بیان کرد تا بتوانند موتور محرکی برای خدمات شهرداری و سرمایه‌ای برای آینده مدیریت شهری باشند. پیروز حناچی بهره‌بردن از توان و ظرفیت همه مردم شهر را انگیزه خود برای فشردن دست همه فارغ‌التحصیلان برای خدمت به مردم تهران خواند.

همچنین محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران این اقدام را در جهت اجرای مصوبه برنامه سوم شهرداری دانسته و اظهار داشت بر اساس این برنامه باید سالانه 6 درصد از نیروی انسانی شهرداری تهران کاهش یافته و 3 درصد جذب نیرو انجام شود.

 

دستیاران جوان مدیران شهرداری باید در ارتباط مستقیم با مدیر خود ضمن تحلیل و ساماندهی فرآیند تصمیم‌گیری، ارائه دیدگاه‌های جدید و تخصصی و نظارت بر فعالیت‌ها پیرو تصمیمات مدیر مربوطه را بر عهده گیرند.

آزمون دستیاری شهرداری تهران در روز 11 مهر ماه سال جاری در تهران برگزار شده و ثبت نام آن هم اکنون از طریق شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش در حال انجام است. هزینه ثبت نام یک میلیون ریال و پذیرش مرد و زن به طور یکسان انجام خواهد شد. داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد حداکثر تا سن 32 سال و با مدرک دکترا تا حداکثر سن 36 سال و منحصراً در یکی از رشته‌های علوم اقتصادی، علوم اجتماعی، جامعه‌شناسی، حقوق، مدیریت صنایع، عمران، معماری و شهرسازی و فناوری اطلاعات می‌توانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این آزمون که فقط تا روز جمعه 28 شهریور ماه فرصت دارید.