قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات کارنما

کاربرانی که قصد عضویت یا استفاده از خدمات سایت کارنما را دارند، لازم است مفاد این توافق‌نامه را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا درخواست خدمات نمایند. ورود کاربران به وب‏‌سایت کارنما و اقدام به عضویت ، ثبت سفارش، استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده ، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.

کلیه اصول و رویه‏‌های کارنما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. در صورتی که در قوانین ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کارنما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر شده و به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

ماده1- حریم خصوصی

کارنما ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد. کاربران برای عضویت در سایت و یا ثبت سفارش از طریق آن، باید اطلاعات درخواست شده را به درستی اعلام نمایند و کارنما مسئولیتی در قبال هر گونه مشکلات ایجاد شده به دلیل ارائه اطلاعات نادرست نخواهد داشت.

تبصره 1- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری و رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

تبصره 2- کارنما همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری آی پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما قرارداشتن سرورها در داخل کشور، پروتکل سرورها و لایه‌های امنیتی کارنما و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

تبصره 3- کارنما در حال حاضر با هیچ شماره ای برای کاربران خود پیامک ارسال نمی کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کارنما، با هر شماره ای تخلف و سوء استفاده از نام کارنما است. لطفاً در صورت دریافت چنین پیامکی، جهت پیگیری قانونی آن را از طریق صفحه تماس با ما به کارنما اطلاع دهید.

تبصره 4- وب سایت کارنما هیچ آدرس اینترنتی دیگری غیر ازkarnama.ir   ندارد و ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده با شما تماس نمی‌‏گیریم. اما کاربران جهت برقراری ارتباط، علاوه بر صفحه تماس با ما ، می‏‌توانند از صفحات رسمی کارنما در شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنند.

ماده2- ثبت، پردازش و دریافت سفارش

همه محصولات قابل ارائه توسط کارنما محصولات مجازی هستند و بلافاصله پس از پرداخت وجه سفارش قابل دانلود خواهند بود. کارنما هیچ محصولی که متضمن ارسال فیزیکی کالا برای خریدار باشد ندارد.

تبصره 5- چنانچه در هر یک از مراحل پرداخت توسط درگاه بانکی خطایی رخ دهد، مطالبق قوانین سرویس شاپرک، وجه کسر شده از حساب شما حدالکثر تا 72 ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد و کارنما مسئولیتی در قبال خطای درگاه های بانکی بر عهده ندارد.

تبصره 6- چنانچه پس از پرداخت موفق وجه سفارش، عملیات دانلود فایل به هر دلیلی موفقیت آمیز نباشد، لازم است خریدار شماره سفارش و کد پیگیری پرداخت را از طریق فرم صفحه پشتیبانی ارسال نماید و پس از بررسی  فایل مورد سفارش از طریق ایمیل برای ایشان ارسال خواهد شد


تبصره 7- در صورتی که خریدار نسبت به ارزش محتوایی فایلی که به درستی دانلود و دریافت شده است اعتراض داشته باشد، می تواند حداکثر تا یک هفته پس از تاریخ سفارش، با طرح شکایت از طریق فرم تماس با ما ، درخواست بازپرداخت وجه سفارش را ثبت نماید.

ماده 3- حقوق مالکیت مادی و معنوی 

کلیه حقوق مادی و معنوی محصولات مجازی ارائه شده در این سایت برای کارنما محفوظ است و فروش آن ها به معنی اجازه بهره برداری شخصی خریدار بوده و هرگونه تکثیر یا انتشار آن به هر طریق و یا قراردادن آن ها در اختیار شخص ثالث، موجب ضمان شرعی بوده و مطابق با قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان قابل پیگرد قانونی است.


.


​​​​​​​